Xiaomi Mi Band X. Doteď utajený náramek má oslnit úžasným displejem

Xiaomi Mi Band X náramek displej

Že vám pojem Xiaomi Mi Band X vůbec nic neříká? To se moc nedivíme, nám byl nedávno také neznámý. Jenže na sociální sít Weibo unikla fotka, kterou někdo pořídil při prezentaci plánů čínské firma na produkci nových zařízení. V zachyceném “slajdu” prezentace se objevil nejen tento název, ale i velmi zajímavá informace o nejpoutavější části tohoto (teoreticky) chystaného náramku. Bude jí displej.

Uniklý snímek, ze kterého je díky překladači možné získat údaje z čínštiny, hovoří o tzv. 360° displeji. Ten by měl svou délkou obepínat úplně celé zápěstí, což je design, který asi od náramků očekává nejeden fanoušek. O spojení dvou sousedních hran se má na spodku ruky starat magnet. Prezentace také zmiňuje, že Xiaomi Mi Band X má být tenký. Tím by se dost lišil od konkurentů jako nubia Alpha (na úvodním snímku) nebo nubia Watch (testovali jsme), což jsou z hlediska ergonomie a designu skutečně monstra.

Chtěli byste náramek s takovým displejem?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)