Mi Band 3 a 4 dostávají funkci z Apple Watch. O co jde?

Mi Band odemykání počítače

Společnost Xiaomi právě vydala novou aktualizaci pro Mi Band 3 a Mi Band 4, která vám umožní odemykání počítače, aniž byste museli do smartphonů instalovat aplikace třetích stran. Zpočátku je funkce dostupná pouze pro Indii, ovšem dostane se na všechny uživatele.

Tuto funkci můžeme znát například z jablečných Apple Watch. Uživatelé macOS mohou svůj počítač snadno odemknout právě pomocí hodinek. Skvělá funkce zejména pro ty, kteří nemají čtečku otisků prstů. Funkci však podporují i jiní výrobci, jako například Samsung. Nová aktualizace také vylepšuje krokoměr. Nyní by nemělo docházet k tzv. ghost steps, se kterým měl náramek občas problémy.

Pokud chcete zkontrolovat, zda máte aktualizaci dostupnou, musíte nejdříve aktualizovat aplikaci Mi Fit. Následně zkontrolujte aktualizaci firmware. Měla by být dostupná pro Mi Band 3 a Mi Band 4, starší verze nejsou podporovány. Poslední verzí je 4.0.17 a navíc podporuje přihlášení pomocí Apple ID.

Využijete odemykání počítače s Mi Band?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)