Do Xiaomi Mi Band 7 míří update firmwaru na verzi 1.19.1.5

Xiaomi Mi Band 7 update 1.19.1.5

Sedmá generace chytrého náramku od Xiaomi dostává v těchto dnech nový update firmwaru. Aktualizační balíček s označením 1.19.1.5 má na seznamu novinek či vylepšení celkem čtyři položky. Tou první je nová možnost měnit barvu písma u ciferníků s vlastní fotografií. Díky tomu se bude dát u Xiaomi Mi Band 7 (nebo Xiaomi Smart Band 7, chcete li) předejít nečitelnosti způsobené nevhodnou kombinací barev.

Další novinkou je přidání intervalových tréninků u vybraných sportů. Konkrétní bohužel uvedeny nebyly. Třetí úplně novou funkcí, kterou do náramku přináší updatovaný firmware 1.19.1.5, jsou světové hodiny. Uživatel tak může sledovat nejen lokální čas, ale také hodiny v jiných pásmech. Čtvrtou položku představují obligátní opravy chyb.

Zmíněná aktualizace by se měla, pochopitelně, sama nabídnout. Pokud se po ní chcete podívat manuálně, zkontrolujte dostupnost v základní obslužné aplikaci Zepp Life. Pokud náhodou nad nákupem tohoto náramku váháte, můžete se mrknout na naši recenzi.

Jaké další funkce vám chybí u Xiaomi Mi Band 7?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)