Ptejte se na cokoliv: Xiaomi Mi Band 7 dorazil do redakce Svět Androida

xiaomi mi band 7

Tento týden se konečně začal v České republice prodávat chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7, respektive Xiaomi Smart Band 7 (takto se označuje na globálních trzích). V Evropě byl představen vedle telefonů POCO X4 GT a POCO F4 před pár dny a my jej v tuto chvíli začínáme testovat. Jestliže tedy o koupi uvažujete a máte k tomuto produktu nějaký dotaz, můžete se na něj zeptat dole v komentářích.

Xiaomi Mi Band 7 v redakci Svět Androida

V Česku se v tuto chvíli prodávat pouze varianta bez NFC, ačkoliv v Číně jsou k dostání obě varianty. Dá se ale očekávat, že se k nám časem dostane. Oproti předchozí generaci nabízí Xiaomi Mi Band 7 větší 1,62palcový AMOLED panel s rozlišením 490 x 192 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Už od prvních minut musíme říct, že se nám ovládá pohodlně a s čitelností není nejmenší problém.

Novinkou je také Always-On displej spolu s novými tapetami Mars, které můžeme znát z telefonů Xiaomi, Redmi a POCO. Náramek samozřejmě disponuje řadou zdravotních a sportovních funkcí. Počítat můžeme s monitorováním srdečního tepu, stresu, podrobnějším sledováním spánku nebo SpO2. Pokud vám hodnota hladiny kyslíku v krvi klesne pod 90 %, náramek vás na to nově upozorní.

Sportovci mají na výběr z více než 180 sportovních aktivit, přičemž některé z nich je schopen Smart Band 7 rozpoznat automaticky. Baterie o kapacitě 180 mAh udrží náramek při životě po dobu 14 dní při běžném používání, pokud byste jej využívali více, deklaruje výrobce 9 dní. V Česku je k sehnání za cenu 1 290 Kč. Pokud byste chtěli, můžete si přečíst v tuto chvíli i plnohodnotnou recenzi na Xiaomi Mi Band 7.

Co vás zajímá ohledně náramku Xiaomi Mi Band 7?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)