Xiaomi Mi Band 7 se prodává jak na běžícím páse. Kolik kusů už je pryč?

xiaomi mi band 7 prodej

Xiaomi Mi Band 7 byl v Číně představen již v květnu, přičemž během několika dní má dojít také na globální uvedení. Za těch pár týdnů, co se náramek prodává právě v Číně ovšem zaznamenal velký úspěch.

Xiaomi se pochlubilo prodanými kusy Mi Bandu 7

Na čínské sociální síti Weibo se firma pochlubila, že doposud prodala 1 milion kusů. A to prosím pěkně za necelý měsíc. Nová generace se tedy v tuto chvíli prodává přibližně stejně dobře, jako předchozí generace Mi Band 6, kterého se v Číně za první měsíc prodalo také přes 1 milion kusů. Novinka se chlubí hned několika novinkami v čele s větším 1,62palcovým AMOLED panelem s rozlišením 192 x 490 pixelů a jasem 500 nitů.

xiaomi mi band 7 prodeje

Nechybí ani Always-On funkce nebo nejrůznější senzory pro měření zdravotních i sportovních funkcí. Zmínit můžeme snímač pro sledování srdečního tepu, okysličení kyslíku v krvi nebo podrobnější sledování spánku. Sportovce potěší také více než 120 sportovních režimů. Očekává se, že náramek bude k dostání v Evropě za cenu okolo 1250 – 1500 Kč.

Zkoušeli jste někdy Mi Band od Xioami?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)