Potvrzeno: Xiaomi chystá náramek Mi Band 7 Pro. Co bude umět?

redmi smart band pro

Minulý týden nám společnost Xiaomi oficiálně ukázala nový náramek Mi Band 7. Dočkali jsme se hned několika vylepšení nebo většího displeje, ale jedna z původně spekulovaných novinek se do náramku přece nedostala. Řeč je o GPS, o které psalo hned několik leakerů. Podle nových úniků se ale chystá verze Xiaomi Mi Band 7 Pro, která by měla mimo jiné dostat právě vestavěnou GPS.

Xiaomi Mi Band 7 Pro má dostat GPS

Chystaný náramek Xiaomi Mi Band 7 Pro by měl být představen vedle vlajkové lodě Xiaomi 12 Ultra a jeho existenci potvrdila také aplikace pro chytrý zámek Mi Door Lock. Zmiňuje totiž náramky Mi Band NFC, konkrétně verze 5,6 a 7 a úplně nahoře je k vidění také Mi Band 7 Pro. V tuto chvíli ale není jisté, jaké další novinky by mohla Pro verze přinést.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro Review: A Great Value Fitness Tracker

Xiaomi Redmi Smart Band Pro Review: A Great Value Fitness Tracker

xiaomi mi band 7 pro

Měl by se však podobat náramku Redmi Smart Band Pro, který se chlubí funkcemi jako je Always-On Display nebo právě vestavěnou GPS. K představení obou očekávaných produktů by mělo dojít již v červenci.

Jaký náramek používáte vy?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)