Xiaomi Mi Band 7 Pro míří do Česka! Jaké 3 hlavní novinky nabízí?

xiaomi smart band 7 pro

Už v červenci představila společnost Xiaomi v Číně vedle řady Xiaomi 12S náramek Xiaomi Mi Band 7 Pro, který se nyní pod označením Xiaomi Smart Band 7 Pro dostává také do Evropy. Oproti klasické verzi, kterou jsme pro vás před časem testovali nabízí větší displej, GPS a také automatický jas.

Xiaomi Mi Band 7 Pro míří do Evropy

Jak již bylo řečeno, Xiaomi Smart Band 7 Pro dostal větší 1,64palcový AMOLED panel s rozlišením 456 x 280 pixelů. Můžeme tedy počítat s tím, že se na něj vejde více textu a ostatních informací a konečně jsme se dočkali také senzoru regulující automatický jas. Na výběr bude z až 180 ciferníků a počítat můžeme také s Always-On režimem.

Sportovci pak ocení nejen více než 110 sportovních režimů, ale také GNSS GPS, která umožňuje přesnější určení polohy a sledování trasy. Ze zdravotních funkcí vypíchneme sledování srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi (24/7), stresu či spánku. Náramek dokáže měřit REM fázi, hluboký i lehký spánek.

Mi Band 7 Pro Review: The BEST Smartband!

Mi Band 7 Pro Review: The BEST Smartband!

Konstrukce splňuje vodotěsnost 5 ATM, takže není problém si s náramkem třeba i zaplavat. Na jedno nabití vydrží až 12 dní při běžném používání, pokud byste jej využívali náročnějším způsobem, dostanete se prý minimálně na 6 dní. Firma v tiskové zprávě bohužel nezmiňuje NFC, takže s největší pravděpodobností chybí. Co se týče ceny, ta je nastavena na 99 eur, což je asi 2 400 korun. Dá se tedy očekávat, že se během několika dní/hodin dostane i na české e-shopy.

Přemýšlíte o koupi náramku Xiaomi Smart Band 7 Pro?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)