Uniklé parametry Xiaomi Mi Band 7 ukazují na skvělé novinky

Xiaomi Mi Band 7 parametry únik

Těšíte se na další chytrý náramek od Xiaomi? S příchodem aktuální šesté generace konečně došlo i na oficiální (i když omezené) zpřístupnění NFC plateb, takže bude zajímavé sledovat, co dalšího čínská firma chystá, aby přilákala další zákazníky. Připravovaná novinka s označením Xiaomi Smart Band 7 byla zachycena v kódu mobilní aplikace Zepp a společně s ní i některé parametry. Například rozlišení displeje 192 x 490 pixelů, což je významné zvětšení oproti stávající hodnotě 152 x 486 px.

Nadále máme počítat s ciferníky v digitálním i ručičkovém stylu, nicméně významnou novinkou má být přítomnost režimu AOD, tedy Always-On-Display s možností neustálého zobrazování informací na zamčeném displeji. Ke světlým vyhlídkám patří i zmínka o samostatném GPS modulu, což by byla u Xiaomi Mi Band náramků rovněž premiéra. Má také dojít k návratu několika starších funkcí. Například chytrého buzení podle fáze spánku nebo zamykání displeje heslem.

K dispozici by prý měly být i dva režimy úspory energie a zajímavý je rozhodně také odhad, že Xiaomi náramek poběží na Zepp OS. Oficiální představení novinky Xiaomi Smart Band 7 by už nemělo být daleko.

Co od Xiaomi Mi Band 7 očekáváte?

Zdroj: xiaomiui

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)