Xiaomi Mi Band 7 se odhalí na začátku příštího týdne. Na co firma láká?

xiaomi mi band 7

Společnost Xiaomi před pár hodinami oznámila datum své nadcházející tiskové konference, na které bude mít bez pochyby hlavní slovo nová řada Redmi Note 11T. Kromě ní zde ale uvidíme také náramek Xiaomi Mi Band 7, o kterém jsme se nyní díky oficiálním prospektům dozvěděli poměrně dost informací.

Kdy se představí Xiaomi Mi Band 7?

Podle očekávání nebude design nijak dramaticky pozměněn. Můžeme počítat opět s oválnou konstrukcí, které bude dominovat 1,62palcový AMOLED panel. Díky většímu displeji bude možné zobrazovat více komplikací, které mají být navíc lépe čitelné. Firma láká také na přítomnost NFC, které by mohlo teoreticky fungovat i u nás, když už nějaký ten pátek máme na našem trhu NFC verzi Mi Bandu 6.

Samozřejmostí bude měření srdečního tepu či SpO2 nebo hromada sportovních režimů. Náramek Xiaomi Mi Band 7 se představí již v úterý, 24. května. Pokud jste na něj stejně zvědaví jako my, nezapomeňte sledovat v tento den náš web.

Zkoušeli jste někdy Xiaomi Mi Band?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)