Xiaomi Mi Band 7 se blíží. Jeden z parametrů nás až zaskočil

xiaomi mi band 6

Přibližně před týdnem jsme vás informovali o údajných novinkách v chystaném náramku Xiaomi Mi Band 7 a nyní bylo zařízení certifikováno v Belgii a Indii. Vzhledem k tomu, že se o náramku hovoří v posledních dnech stále intenzivněji je pravděpodobné, že se ho brzy dočkáme. Ostatně předešlá generace se nám ukázala v březnu minulého roku, takže by bylo načase.

Xiaomi Mi Band 7 dostane 250mAh baterii

Náramek Xiaomi Mi Band 7 se je označován jako M2129B1 a certifikace SGS-CEBEC v Belgii odhalila přítomnost 250mAh baterie. To je oproti 125mAh v současné generaci přesně dvojnásobná hodnota. Na ní jsme extrémně zvědaví, protože už v předchozích generacích byla baterie velmi solidní. Zároveň certifikace potvrzuje, že se náramku tradičně dočkáme také v Evropě. Ostatně by bylo velkým překvapením, kdyby se tak nestalo. U nás je totiž náramek velmi populární. Předchozí únik nám sdělil, že dostaneme nový displej s podporou Always-On a rozlišením 192 x 490 pixelů.

Spekuluje se také o tom, že náramek dostane integrovanou GPS, což by jistě bylo jedno z hlavních vylepšení oproti předchozí generaci. Počítat můžeme prý také s funkcí Smart Alarm, který vás vzbudí z lehkého spánku maximálně 30 minut před nastaveným budíkem.

Jakou verzi náramku Mi Band používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)