Chcete Xiaomi Mi Band 6 ze zlata? Připravte si přes 10 000 Kč

xiaomi mi band 6 zlatý

Náramky z řady Xiaomi Mi Band jsou lákavé nejen díky svým funkcím, ale hlavně stále nízké ceně. Pokud člověk nechce utrácet tisíce korun za chytré hodinky, ale stále chce sledovat své sportovní a zdravotní funkce a třeba dostávat notifikace, jsou právě tyto fitness náramky zajímavou alternativou. V Číně ale nyní vznikl produkt, který tak trochu postrádá smysl.

Ve spolupráci s firmou China Gold a akademií umění nyní uvedla speciální edici náramku Xiaomi Mi Band 6 se zlatým rámečkem. Zatímco zcela obyčejný náramek se dá v tuto chvíli koupit v Česku za přibližně 800 Kč, tato zlatá varianta se prodává v Číně za v přepočtu asi 10 500 Kč. K dostání je ve dvou variantách, přičemž jedna z nich má v sobě vygravírované létající prase. V této zemi vyznačuje prase štěstí a bohatství.

K dostání bude na webu Youpin, ovšem prodej je pochopitelně omezen právě na domácí trh. Pokud byste si tedy mermomocí chtěli tento kousek zakoupit, asi vám nezbyde nic jiného než refreshování eBay, kde by se teoreticky pár kousků mohlo za ještě vyšší cenu objevit.

Kolik byste byli ochotní za tento kousek zaplatit?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)