Čeština pro Xiaomi Mi Band 6 konečně k dispozici! Jak ji nainstalovat?

Xiaomi Mi Smart Band 6 aktualizace český jazyk

Před malou chvílí nám do redakce dorazila aktualizace na Xiaomi Mi Band 6, kde se nachází mimo jiné konečně také čeština. Na tu přitom museli čeští zákazníci čekat přibližně tři měsíce. Kromě toho přidává aktualizace některé další drobnější změny.

Čeština na Xiaomi Mi Band 6 v nové aktualizaci

K úspěšnému provedení aktualizace je zapotřebí si nainstalovat nejnovější verzi aplikace Mi Fit ve verzi 5.2, jinak se vám nestáhne. Kterou verzi aplikace Mi Fit aktuálně máte nainstalovanou zjistíte přímo v aplikaci s sekci Nastavení > Aplikace > Správa aplikací > Mi Fit > Verze. V případě že máte starší, jednoduše si ji aktualizujte na Google Play.

Po instalaci aktualizace přímo do náramku Xiaomi Mi Band 6 stačí přejít do nabídky Profil a v ní klepněte na váš náramek. Po zascrollování dolů uvidíte sekci Jazyk. Poté už stačí jen vybrat jazyk Čeština a volbu potvrdit.

Specifikace Xiaomi Mi Band 6:

  • 1,56″ AMOLED displej
  • snímač SpO2
  • 30 režimů cvičení
  • podpora PAI a sledování menstruačních cyklů
  • rozměry 47,4 x 18,6 x 12,7 mm
  • kompatibilní se systémy Android i iOS

Náramky Xiaomi Mi Band patří obecně k těm vůbec nejoblíbenějším fitness doplňkům, které za svou cenu nabízejí opravdu zajímavé funkce. Nejnovější verze nabízí oproti té předchozí o 50 % větší displej, umí měřit okysličení krve a nabízí spoustu nových sportovních aktivit. Podpora českého jazyka je tak dalším lákadlem pro tuzemské zákazníky. U nás vychází náramek na přibližně 1 000 Kč. Pokud byste se o něm chtěli dozvědět více, mrkněte na naší recenzi.

Jak jste zatím spokojeni s Mi Band 6?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)