Huami prozradilo, že Mi Band 5 letos bude. A také hodinky Amazfit Ares

xiaomi-mi-band-5-bude-v-roce-2020-potvrzeno

Dočkáme se letos nového chytrého náramku Mi Band 5 od Xiaomi potažmo Huami? I když už se o tomto novém kusu nositelné elektroniky dlouho mluví a několikrát se předvídalo jeho oznámení, oficiálně jeho příchod až doteď nikdo nepotvrdil. Jasno v tom udělala nyní až firma Huami, která pro Xiaomi náramky a hodinky vyrábí. Na sociální síti Weibo společnost potvrdila, že se Mi Band 5 dočkáme ještě v roce 2020. Současně popřela nedávné zvěsti, že by se firmy měly rozejít a elektroniku už na trh společnými silami neuvádět. Spolupráce prý nadále pokračuje. Pracuje se navíc také na nové verzi chytrých hodinek Amazfit, která má nést jméno Ares.

spekulativní specifikace XIaomi Mi Band 5

Dřívější spekulace hovořily o tom, že nového chytrého náramku Mi Band bychom se mohli dočkat někdy v červnu. S ohledem na pandemickou situaci se to dost možná nepodaří, ale i tak budou zákazníci jistě vděční, že Mi Band 5 v roce 2020 skutečně přijde. Předchozí modely jsou celosvětově extrémně populární. Kromě potvrzení letošního příchodu ale Huami o přístroji nic bližšího nezveřejnilo. Můžeme tak zatím jen pročítat spekulace.

Amazfit-Ares-leaked-listing-309x675

Zmíněné hodinky Amazfit Ares byly spatřeny v seznamu podporovaných zařízení v oficiální Huami aplikaci, kam je firma podle všeho nahrála omylem. Později každopádně potvrdila, že na nich skutečně pracuje a budou v prodeji také ještě letos. Doplnila k tomu, že nové hodinky budou disponovat 70 různými sportovními módy a odolným sportovně-urbanistickým designem. S přihlédnutím k uniklému obrázku to můžeme potvrdit.

Těšíte se na Xiaomi Mi Band 5? A líbí se vám hodinky Ares od pohledu?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)