Xiaomi Mi Band 4 má nový firmware: umí zobrazit jméno volajícího

xiaomi mi band 4 zobrazí jméno volajícího

Xiaomi Mi Band 4 dostává pravidelné aktualizace a díky té nejnovější konečně umí zobrazit jméno volajícího. Ukážeme si, jak aktualizaci provést a co je k ní potřeba. Pokud vám nevadí utratit pár kaček za aplikaci, lze jméno volajícího zobrazit i pomocí alternativní aplikace. Pokud Xiaomi Mi Band 4 ještě nemáte, přečtěte si naší recenzi.

xiaomi mi band 4 jméno volajícího

Xiaomi Mi Band 4 se jménem volajícího, jak na to?

Tento postup se týká používání oficiální aplikace Mi Fit, která je přímo od Xiaomi a páruje se pomocí ní sportovní náramek Xiaomi Mi Band 4 k telefonu. Jako první je potřeba aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi. Poté ověříte dostupné aktualizace pro náramek a aplikace by vám měla nabídnout nový firmware. Po jeho stažení se automaticky nainstaluje do náramku a Xiaomi Mi Band 4 začne zobrazovat jména volajících, pokud to v aplikaci povolíte. Vše má bohužel jeden drobný háček. Aplikace stále neumí pracovat s diakritikou a pokud máte někoho uloženého jako „Ňuňánek čumáček“, tak bude jméno napůl nečitelné. U běžných jmen se ale dá rozluštit, o koho se jedná.

Jméno volajícího na Xiaomi Mi Band 4 postup:

  1. Aktualizujte si aplikaci Mi Fit.
  2. Zkontrolujte dostupnost nového firmware pro náramek.
  3. Stáhněte a nainstalujte nový firmware.
  4. Povolte v nastavení upozornění na hovor zobrazení kontaktních informací
  5. Hotovo :).

Co byste si přáli v další aktualizaci?

Zdroj: play.google.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)