První pohled na Xiaomi Mi Band 3: Legendární fitness náramek v novém

xiaomi mi band 3 prvni pohled

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 se představil v Číně před třemi týdny. Již dnes se dostal do redakce a my vám tak můžeme přinést první pohled na následovníka legendy, kterou řada Mi Band rozhodně je.

Xiaomi Mi Band 3 pokračuje ve vysoko nastaveném standardu

Ještě před několika měsíci to vypadalo, že se nového chytrého náramku z řady Mi Band ani nedočkáme. Xiaomi si překvapivě dalo s novou verzí na čas. Fitness náramek byl nakonec představen poslední květnový den společně s vlajkovým modelem Xiaomi Mi 8 a nadstavbou MIUI 10.

! Recenzi Xiaomi Mi Band 3 najdete v tomto článku

Xiaomi Mi Band 3 – první pohled – SvetAndroida.cz

Xiaomi Mi Band 3 - první pohled - SvetAndroida.cz

Design náramku Mi Band 3 je hodně podobný, akorát se více zakulatil a zaoblil. Všechny oblíbené funkce jako je počítání kroků, senzor srdečního tepu nebo podpora notifikací, zůstávají. Displej má velikost 0,78 palce, jedná se o OLED panel, který má rozlišení 128 x 80 pixelů. Baterie má kapacitu 110 mAh, výdrž pak výrobce udává až 20 dní na jedno nabití.

Potěší to, že je náramek kompletně voděodolný až do 50 metrů. Existuje dokonce verze s NFC čipem, bohužel podpora Google Pay se nekoná, takže si pomocí náramku nebudete moct platit. Jak fitness náramek vypadá v reálů, můžete vidět na videu výše. Nyní pro vás intenzivně testujeme tento náramek a brzy se můžete těšit na recenzi.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

1.0
  • Displej 0,78", OLED, 128 x 80 px
  • Operační systém Vlastní
  • Senzory Srdečního tepu
  • Konektivita Bluetooth 4,2
  • Úložiště -
  • Baterie 110 mAh

Zajímá vás něco ohledně náramku Mi Band 3? Napište nám do komentářů!

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)