Při koupi Xiaomi Mi A3 získáte Mi Band 4 zdarma! U koho předobjednat?

xiaomi mi a3

Xiaomi uvede zanedlouho na českém trhu nový telefon Xiaomi Mi A3. Jde o výborné zařízení v poměru cena/výkon, jelikož v něm tiká v něm čipset Qualcomm Snapdragon 665. Nabízí trojitý fotoaparát s rozlišením 48 megapixelů a nechybí čtečka otisků prstů v displeji nebo silná 4030 mAh baterie. Běží na platformě Android One, což je v podstatě čistý Android 9.0 Pie s aktualizacemi přímo od Googlu.

Xiaomi Mi A3 bude dostupný ve třech provedeních – Kind Of Grey, Not Just Blue či More Than White. Varianta se 4 GB RAM a 64 GB úložištěm začíná na 6 490 korunách, zatímco větší paměťová varianta se 128 GB vás vyjde o 1 000 korun dráž, tedy 7 490 korun.

Oficiální prodej začíná 14. srpna, ale dnes startují první předobjednávky. Konkrétně lze telefon koupit u Mobil Pohotovosti, iSpace a HuraMobil a to rovnou se skvělým Xiaomi Mi Bandem 4, který vás normálně vyjde na 1 290 korun, což je jistě příjemný bonus. Pokud bychom se zamysleli, telefon by nás vyšel na velmi zajímavých 5 190 korun, protože Mi Band 4 rozhodně není žádnou zbytečností, která by měla nafouknout cenu telefonu.

Co říkáte na nabídku Xiaomi Mi A3? Uvažujete o ní?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek