Stahujte: Xiaomi Mi A3 dostává předposlední aktualizaci

xiaomi mi A3 aktualizace

Už tomu budou tři roky, co společnost Xiaomi vydala telefon Mi A3, který jsme pro vás mimochodem recenzovali. Jde o vůbec poslední mobil programu Android One, od té doby čínská firma žádný nepředstavila. Nyní se však tento stále populární model dočkal předposlední bezpečnostní aktualizace.

Xiaomi Mi A3 dostává červencové záplaty

Pojďme si připomenout některé klíčové specifikace Xiaomi Mi A3. Na svou dobu šlo o telefon, který nabízel jako jeden z prvních modelů ve střední třídě třeba čtečku otisků prstů v displeji. Jednalo se mimochodem o 6,09palcový AMOLED panel, pod kapotou tiká čip Snapdragon 665, výdrž má na starost 4030mAh baterie a neurazí vás ani 48Mpx hlavní fotoaparát.

V srpnu 2019 představilo Xiaomi tento model se systémem Android 9.0 Pie, v současnosti běží na Androidu 11 a novější systém nedostane. Nová aktualizace obsahuje pouze červencové bezpečnostní záplaty a má velikost 8 MB. Pokud tedy tento mobil vlastníte a aktualizace vám ještě nevyskočila, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení.

Používáte stále Xiaomi Mi A3 jako hlavní mobil?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)