Xiaomi Mi A3 dostává Android 11. Proč byste jej ale neměli instalovat?

xiaomi mi a3 android 11

Xiaomi Mi A3 nyní konečně dostává Android 11. Jeden z nejoblíbenějších telefonů střední třídy své doby, který běží na programu Android One se konečně dočkal. Zpravidla vám doporučujeme instalovat aktualizace softwaru co nejdříve, ovšem zde byste měli nějaký čas počkat. Proč?

Xiaomi Mi A3 dostává Android 11

Poté, co si Android 11 nainstalovalo mnoho uživatelů někteří z nich tvrdí, že se jejich telefon stává po aktualizaci nepoužitelným. Buď se jim telefon zasekne úplně a nejde používat vůbec, v tom lepším případě je pak systém extrémně zasekaný. Jsou ale i uživatelé, kteří nemají žádné problémy. Pokud je však Mi A3 vaše daily zařízení, rozhodně instalaci nedoporučujeme. Je totiž dost velká šance, že se to stane i vám.

Xiaomi Mi A3 dostává Android 11

Doufejme, že Xiaomi pracuje na opravě a brzy vydá opravenou verzi která vše vyřeší. Jedná se o další přešlap Xiaomi v programu Android One. Aktualizace doručuje poměrně pozdě a když už je doručí, jsou v podobném stavu. Možná právě proto se čínský gigant rozhodl nevydávat další Android One telefony.

Už jste aktualizaci dostali?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)