Přichází další Android 11 aktualizace na Xiaomi Mi A3

xiaomi mi a3

Aktualizace systému Android 11 na telefon Xiaomi Mi A3 byla opět spuštěna. Přibližně před měsícem jsme vás informovali o tom, že čínský gigant tuto aktualizaci pozastavil. Je pravdou, že se Xiaomi aktualizace Android One nedaří dlouhodobě. Například Android 10 byl na tento telefon spuštěn až na neuvěřitelný čtvrtý pokus.

Xiaomi Mi A3 Android 11 aktualizace

Na konci loňského roku začali uživatelé Mi A3 dostávat OTA aktualizaci na Android 11 a mnozí z nich ihned nahlásili vážné problémy. Telefon totiž v mnoha případech nešel vůbec používat. To samozřejmě vedlo k okamžitému pozastavení aktualizace a trvalo několik hodin, než ji Xiaomi opravilo. Tato aktualizace sice zatím funguje bez problémů, ovšem chybí v ní několik funkcí jako třeba záznam obrazovky.

android 11 xiaomi mi a3 aktualizace

V této aktualizaci s označením V12.0.4.0.RFQMIXM se kromě záznamu obrazovky nachází třeba také lednové bezpečnostní záplaty a snad již vše bude fungovat bez problému. Pokud máte ve svém telefonu již Android 11 nainstalovaný, má soubor velikost pouhých 329 MB.

Co na novou aktualizaci říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)