Xiaomi Mi 9 dostává v Evropě MIUI 12.5 založené na Androidu 11

xiaomi mi 9 android 11

Telefon Xiaomi Mi 9 právě začal dostávat aktualizaci na MIUI 12.5 a jeho majitelé mají hned dva důvody k radosti, jelikož se konečně mění také základní verze Androidu z 10 na verzi 11. Jde tedy o poměrně velkou aktualizaci (má velikost asi 2,4 GB), takže pokud máte omezená data, nezapomeňte ji stáhnout na Wi-Fi.

Xiaomi Mi 9 dostává v Evropě MIUI 12.5

Aktualizace se označuje jako MIUI V12.5.1.0.RFAEUXM. Písmena EU znamenají, že je tato aktualizace určena pro evropské zákazníky. Jak je u Xiaomi zvykem, aktualizace je zaváděna postupně a tak může pár dní trvat, než se dostane i k vám. Pokud čínský gigant neobjeví žádné závažné chyby, můžete se na aktualizaci těšit velice brzy.

Xiaomi Mi 9 dostává v Evropě MIUI 12.5

Pokud byste se přesto nemohli dočkat, zkuste aktualizaci zkontrolovat ručně v Nastavení > Aktualizace softwaru a třeba budete mezi vybranými. V případě že máte tedy MIUI 12.5 založené na Androidu 11 již k dispozici, dejte nám prosím vědět do komentářů. Z novinek se můžeme těšit na vyšší výkon, lepší odladěnost systému nebo zcela přepracovanou aplikaci Poznámky, která nově podporuje třeba myšlenkové mapy.

Už vám aktualizace dorazila?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)