Řada Xiaomi Mi 11T 5G dostane hromadu výkonu a OLED displeje

Xiaomi Mi 11T

Telefony Xiaomi s přídomkem T se vždy vyznačují tím, že nabízí vlajkové specifikace (a většinou i design) pouze s malými ústupky, třeba na poli fotoaparátů s tím, že jejich cena je vždy velmi lákavá. Mohli jsme to vidět u telefonů Xiaomi Mi 9T i Xiaomi Mi 10T a nyní to vypadá, že bude čínský gigant v tomto trendu pokračovat a představí telefon Xiaomi Mi 11T.

Řada Xiaomi Mi 11T 5G dostane to nejlepší

Nedávno se v databází FCC objevil telefon s označením 2107113SG, který má dostat čipset Snapdragon 888 a má pocházet právě z řady Xiaomi Mi 11T. Dá se předpokládat, že půjde konkrétně o Xiaomi Mi 11T Pro. Základní model má pak nabídnout buď Snapdragon 870 nebo Snapdragon 860. Navíc nemá chybět ani podpora technologie UWB, kterou můžeme nalézt třeba v iPhonech 12 či Galaxy S21.

xiaomi mi 11t 5g

Kromě těchto dvou verzí se možná dočkáme také Xiaomi Mi 11T Lite, o kterém však zatím nic nevíme. Je téměř jisté, že telefony nabídnou OLED displeje s vysokou obnovovací frekvencí, dostatek RAM (hovoří se až o 12 GB) a také minimálně 4 000mAh baterii. Někteří leakeři se odvažují tvrdit, že telefony dostanou fotoaparát pod displejem, k čemuž jsme osobně spíše skeptičtí. Xiaomi si bude nechat tuto technologii pro své vlajkové lodě a uvolnění pro nižší třídu by z hlediska marketingu nedávalo příliš velký smysl. Kdo by si pak koupil očekávaný Xiaomi Mi MIX 4, že?

Jak se na telefony těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)