Xiaomi Mi 11 prý dostane na záda méně megapixelů než letošní desítka

Xiaomi Mi 11 spekulativní parametry fotoaparátů

Společnost Xiaomi patří k firmám, které chrlí na trh telefony a další zařízení v neuvěřitelném tempu. Navíc si moc neláme hlavu s kontinuálním označováním modelů, takže se v nich pořádně nedá ani vyznat. Jedna jistota však existuje a tou je vlajková řada Mi s číslicí označující další řadu. Během několika dalších týdnů bychom se měli dočkat jedenáctého modelu této série a pomalu unikají podrobnosti o tom, co by měl tento nový mobil umět. Aktuálně se k Xiaomi Mi 11 objevily spekulativní parametry fotoaparátů.

Zdá se, že nás v tomto směru čeká mírný krok vzad. Zatímco letošní Xiaomi Mi 10, které v několika variantách pokořilo několik různých rekordů četně těch fotografických, disponovalo jako hlavním senzorem 108mpx objektivem od Samsungu, nový vlajkový model na to půjde jinak. Podobně jako Huawei chce podle všeho Xiaomi vsadit na 50mpx snímač. K focení se zoomem by pak měl být připraven telefoto objektiv s rozlišením 12 megapixelů. Spekulativní parametry fotoaparátů Xiaomi Mi 11 doplňme dalšími údajnými specifikacemi, které se doposud objevily. Jde o QHD+ displej s rozlišením 3200×1440 pixelů a frekvencí 120 Hz nebo nejmodernější Qualcomm čipset Snapdragon 875.

Jak moc vám záleží na “velikosti” hlavního senzoru?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)