TOPlist

Xiaomi Mi 11 Pro nabídne sekundární displej na zadní straně. K čemu bude?

xiaomi mi 11 pro

Xiaomi Mi 11 Ultra bude mít na zadní straně kromě fotoaparátu také sekundární displej a dle posledních úniků se jej dočká také Pro varianta. Modul fotoaparátů je poměrně masivní a nyní konečně vychází najevo proč. Jeden z leakerů zveřejnil samotný modul (zřejmě foceno v nějaké výrobní lince) a tak alespoň přibližně víme, co od telefonů čekat.

Xiaomi Mi 11 Pro a sekundární displej na zadní straně

Na levé straně modulu tedy nalezneme dva fotoaparáty, dole periskop a na pravé straně displej. Ten může kromě jiného zobrazovat třeba časovač při samospoušti. Existuje zde také možnost, že umožní zrcadlení při selfie fotografiích stejně jako například u Galaxy Z Flip, ale potvrzeno to zatím nebylo. Co se týče samotného fotoaparátu, očekává se že čínský gigant zde nasadí GN2 Samsung snímač s velikostí 1 / 1,12 ”, na který jsme osobně velmi zvědaví.

Xiaomi Mi 11 Pro a sekundární displej na zadní straně

Přední displej budou mít oba dva telefony shodné s klasickým Mi 11. Půjde tedy o 6,81″ AMOLED panel s QHD+ rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí. Uvnitř bude samozřejmě tikat čipset Snapdragon 888. Telefon by měl být oficiálně představen již v dubnu. Máme se tedy rozhodně na co těšit.

Jak se na nové Xiaomi mobily těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)