Mrkněte, jak prý umí Xiaomi Mi 11 natáčet v noci. Vypadá to dobře

Xiaomi Mi 11 noční video režim

Populární čínská firma Xiaomi představila před několika hodinami nový vlajkový telefon Mi 11. Kromě několika významných hardwarových parametrů disponuje telefon také několika zajímavými softwarovými funkcemi. Patří mezi ně i speciální mód pro natáčení videí ve tmě a šeru. Xiaomi Mi 11 má noční video režim založený konkrétně na technologii od společnosti BlinkAI. Právě ta na svém YouTube začala ukazovat, jak si nový čínský telefon dokáže ve špatných světelných podmínkách s videem poradit.

BlinkAI Night Video Demo on Xiaomi Mi 11

BlinkAI Night Video Demo on Xiaomi Mi 11

Softwarově vylepšený záznam je založený na využití umělé inteligence a strojovém učení. Řešení od BlinkAI v tomto případě využívá neurální procesorovou jednotku v novém čipsetu Snapdragon 888 od Qualcommu. Software je schopný při natáčení v noci eliminovat šum a zjasňovat scénu v horizontu milisekund.

BlinkAI Night Video Demo on Xiaomi Mi 11

BlinkAI Night Video Demo on Xiaomi Mi 11

Nový noční video režim v Xiaomi Mi 11 můžeme momentálně posoudit alespoň z těchto propagačních záběrů. Nicméně se těšíme na další videa, která už snad budou pocházet od reálných uživatelů. Uvidíme, jak moc se budou tyto záběry lišit od těch z reálného testování nové Xiaomi “vlajky”.

Jak často bojujete se světlem při natáčení videí?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)