Jak výkonné je Xiaomi Mi 11? Známe výsledek zátěžového testu

Xiaomi Mi 11 GeekBench

Čínská společnost Xiaomi co nevidět představí nový vlajkový telefon Mi 11. Vlastně známe i konkrétní datum. Bude to 28. prosince, tedy ještě letos. Jak už se delší dobu rozebírá, půjde o první mobil s novým procesorem Snapdragon 888 od amerického Qualcommu. Tato konstelace slibuje velmi vysoký výkon, což potvrzuje i poslední test. Podělil se o něj v rámci propagace nového telefonu přímo šéf Xiaomi Lei Jun. Test výkonu Xiaomi Mi 11 z GeekBench (asi nijak překvapivě) ukázal, že mobil překonává jak přístroje různých značek se starším Snapdragonem 865, tak i Huawei mobily s čipsetem Kirin 9000.

Po otestování jednoho jádra dostal telefon 1135 bodů. Zátěž více jader vedla k zisku 3818 bodů. Jak je patrné z přiloženého snímku, v obou případech výsledky nové Xiaomi Mi 11 pro tuto chvíli usazují v benchmarku GeekBench na špici testů výkonnosti. I když úplně není jasné, o jaký model jde. Na trh by měly vyrazit varianty Mi 11 a Mi 1 Pro.

Který další telefon má šanci tyto výsledky pokořit?

Zdroj: IGP, Weibo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)