Xiaomi Mi 11 dostává v Evropě MIUI 12.5. Jaké změny přináší?

Xiaomi Mi 11 MIUI 12.5

Když Xiaomi představovalo v únoru MIUI 12.5 (respektive globální verzi), slibovalo že se aktualizace začne dostávat k uživatelům v dubnu či květnu. V první vlně měl být také model Xiaomi Mi 11, který se dnes dočkal aktualizace na MIUI 12.5 v Evropě.

Xiaomi Mi 11 dostává v Evropě MIUI 12.5

Poté, co se Xiaomi Mi 11 dočkalo aktualizace na nový systém v Číně jej nyní dostává i v Evropě. Aktualizace nese označení 12.5.1.0.RKBEUXM a i písmena EU uprostřed naznačují, kam že aktualizace vlastně míří. Má velikost 656 MB a spolu s ní stáhnete také dubnové bezpečnostní záplaty. Podle changelogu víme, čeho se uživatelé dočkají. Můžeme čekat lepší odezvu na gesta a až 20x vyšší renderovací výkon. Xiaomi sdělilo, že jakýkoliv podporovaný telefon bude po této aktualizace mnohem rychlejší.

MIUI 12.5 Xiaomi Mi 11

Kromě toho se dočkala vylepšení také aplikace Poznámky, která nyní podporuje myšlenkové mapy se složitějšími strukturami, nové nástroje pro kreslení či zkratky. Jako vždycky se aktualizace zavádí postupně. Může tedy několik dní trvat, než se dostane i na váš telefon.

Už jste dostali novou aktualizaci?

Zdroj: gsmarena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)