Xiaomi Mi 11 (Pro) se dočkáme ještě v prosinci. Nabídne úchvatný displej, 108 MPx foťák a Snapdragon 888

xiaomi mi 11 datum představení

Minulý týden společnost Qualcomm představila svůj nový vlajkový čipset Snapdragon 888. Jedná se o nástupce dosud nejvýkonnějšího čipu Snapdragon 865. Původně se měl dostat číslovku 875, ovšem Qualcomm se nakonec rozhodl pro toto magické číslo. Čínský gigant – Xiaomi mezitím potvrdil, že Xiaomi Mi 11 bude prvním telefonem s tímto čipsetem a nyní známe také datum představení.

Xiaomi Mi 11 datum představení

Původně jsme se měli představení řady Xiaomi Mi 11 dočkat v lednu příštího roku, ovšem Xiaomi dle všeho přehodnotilo své plány a telefonu se dočkáme na konci prosince. Tvrdí to populární leaker Ice Universe. Bohužel však neodhalil konkrétní datum. Odhalil také další specifikace. Například víme, že oba dva telefony dostanou 2K+ displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Na ten se osobně velice těšíme. Kromě Snapdragonu 888 nalezneme v útrobách 12 GB RAM a 512 GB úložiště.

snapdragon 888

Co se týče fotoaparátů, tam bude použit Samsung 108 MPx hlavní senzor a celkem bude modul disponovat třemi snímači. Můžeme se těšit také na 55 W nabíjení. U klasické verze pak bude použit 50 MPx modul od Sony.

Jak se těšíte na nové Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)