Xiaomi Mi 10 Ultra se objevil v benchmarku GeekBench

xiaomi mi 10 ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra se nám ukáže již zítra, ovšem dnes byl telefon spatřen v benchmarku Geekbench. Telefon má připomenout desáté narozeniny společnosti Xiaomi a o telefonu již uniklo spoustu informací. Pojďme se nyní podívat, jak dopadl v populárním benchmarku.

Xiaomi Mi 10 Ultra v GeekBench

Zařízení se označuje jako M2007J1SC a v jednojádrovém testu si telefon odnesl solidních 901 bodů. V multijádrovém testu pak 3275 bodů. Tyto výsledky se víceméně shodují s ostatními telefony, které jsou osazeny čipsetem Snapdragon 865 Plus. Test dále odhalil, že mu bude sekundovat hned 16 GB operační paměti RAM a telefon poběží na Androidu 10.

xiaomi mi 10 ultra geekbench

Dále se očekává, že bude Mi 10 Ultra disponovat AMOLED panelem s Full HD + rozlišením a frekvencí 120 Hz. O výdrž baterie se bude starat 4 500 mAh akumulátor, který bude možné dobít skrz 100 nebo 120 W nabíjení. Na zadní straně pak nalezneme čtyři fotoaparáty, včetně 108 megapixelového hlavního snímače. Dalším zajímavým prvkem bude taktovatelný grafický čip.

Jste zvědaví na novou vlajkovou loď Xiaomi?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)