Xiaomi vyprodukovalo pomocí Mi 10 skvělé vesmírné snímky

xiaomi mi 10 pro vesmírné snímky

Xiaomi na svém Twitteru a YouTube kanálu zveřejnilo novou reklamu, která ukazuje, jak si Xiaomi Mi 10 a 10 Pro poradí s vesmírnými snímky. Společnost totiž v roce 2019 vypustila na oběžnou dráhu satelit. Ten disponuje stejným 108 megapixelovým čipem, jako právě nová vlajková loď.

Snímky vypadají fantasticky, ovšem je škoda, že tvoří asi 8 sekund z celé reklamy, která má minutu a půl. Pokud se chcete podívat pouze na ně, posuňte si video na čas 0:54. Přesto, že se do vesmíru většina z nás nikdy nepodívá a schopnosti fotoaparátu nevyzkouší v praxi (leda by si Elon Musk máknul) jsou fotky úchvatné. Sloganem reklamy je pak tématické – “Podívejte se na svůj svět ve 108 megapixelech”.

Mi 10 Pro: See Our Mother Earth from a Different Angle

Mi 10 Pro: See Our Mother Earth from a Different Angle

Xiaomi očekává, že tento rok prodá více než 100 milionů smartphonů na celém světě. Mi 10 a Mi 10 Pro jsou zatím k dispozici pouze v Číně, ovšem nedávno jsme vás informovali o tom, že společnost na 27. března chystá uvedení na globální trh.

Jak se vám líbí snímky Xiaomi Mi 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)