Máte zájem o Xiaomi Mi 10? Víme, kdy zamíří na globální trh

xiaomi mi 10 pro

V momentě, kdy byla zrušena konference MWC 2020 v Barceloně visel nad příchodem Xiaomi Mi 10 a 10 Pro na globální trh otazník. To se nyní konečně vyřešilo, jelikož samotné Xiaomi potvrdilo, kdy můžeme čekat oba dva telefony i mimo Čínu, což je aktuálně jediná země, kde se prodávají.

Společnost sdělila, že zveřejní veškeré podrobnosti 27. března, což je dle serveru gsmarena také datum zahájení prodeje. Je to už měsíc po plánovém MWC 2020, takže si musí Xiaomi rozhodně pospíšit. Co se týče prodejů, ty jsou zatím v Číně skvělé. Standardního Mi 10 se prodalo 42 000 – 50 000 kusů, zatímco Pro modelu 33 000 – 40 000 kusů.

xiaomi mi 10 globální trh

To odpovídá prvotním průzkumům, které říkají, že je standardní model populárnější. Mi 10 Pro je dle DxOMark vůbec nejlepším fotomobilem (k dnešnímu dni sdílí první místo spolu s Oppo Find X2). Pokud tedy máte o telefon zájem, zapište si do kalendáře datum 27. března. Událost začíná ve 14:00 našeho času a bude vysílána na YouTube, Twitteru i Facebooku.

Těšíte se až přijde Xiaomi Mi 10 na globální trh?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)