TOPlist

Xiaomi Mi 10 Pro je u hranice 100 000 prodaných kusů. Startuje další vlna

xiaomi-mi-10-pro-prodej-100-tisic-kusu

Velmi očekávaný vlajkový telefon Xiaomi Mi 10 Pro má za sebou další významný milník. Za první můžeme považovat vedení ve fotografickém benchmarku DxOMark, které bylo oznámeno hned v den představení. Tím druhým je aktuální raketová prodejnost. V Číně už si telefon v předprodeji objednalo bezmála 100 000 zájemců. Nadšeně to oznámil šéf společnosti Lei Jun s komentářem, že Xiaomi světu jasně dokazuje, že může vyrábět špičkové telefony s vysokou cenovkou a lidé o ně skutečně mají zájem. Nový vlajkový smartphone byl v první vlně k objednání od jeho představení, tedy od 13. února. O dvanáct dní později šéf Xiaomi ohlásil téměř 100 tisíc prodaných kusů a start druhé a širší vlny otevřených předobjednávek. Zatím jde pouze o domácí a velmi loajální Čínu, ale i tak rychlý prodej telefonu Xiaomi Mi 10 Pro přiživuje očekávání, že nový vlajkový přístroj bude celosvětově kasovním trhákem.

Xiaomi Mi 10 Pro ceny parametry prekvapeni

„Je to úžasné číslo. Dokazujeme kritikům, že Xiaomi umí vyrobit high-end přístroj. Když lidé poznají kvalitní produkt a kvalitní služby, nebojí se adekvátní cenu zaplatit. A Mi 10 Pro je jen první ukázkou. Hodláme pokračovat s ještě kvalitnějšími vlajkovými modely. Máme nový směr, který jsme mohli mimo jiné nastavit i díky odloučení značky Redmi. Xiaomi teď má vysoké cíle,“ popisuje situaci šéf fírmy Lei Jun.

Připomeneme, že v přepočtu z čínských Yuanů odstartoval prodej Xiaomi Mi 10 Pro s cenovkami 16 400 Kč (8/128 GB), 18 000 Kč (12/256 GB) a 19 600 Kč (12/512 GB). Pro Evropu bude přístroj ještě dodatečně představen. Mělo by k tomu dojít během unikátní akce, která bude náhradou za zrušenou konferenci MWC 2020 v Barceloně.

Brousíte si zuby na Xiaomi Mi 10 Pro?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)