TOPlist

Po zrušení MWC udělá Xiaomi v Evropě vlastní konferenci. Ale později

Xiaomi vlastní představení 2020

Hlavní vlajkové telefony Mi 10 a Mi 10 Pro už sice byly celosvětově představeny, ale se zrušením MWC 2020 ztratila společnost Xiaomi příležitost ukázat nové přístroje v Evropě. Stejně jako u jiných firem se po zrušení barcelonského setkání předpokládalo, že vytvoří vlastní konferenční událost, na které své telefony a další příslušenství představí. Čínský výrobce tak skutečně učiní, což potvrdil v oficiální tiskové zprávě. V Evropě uspořádá v zatím neznámém termínu novou událost. Jisté ale je, že Xiaomi uskuteční představení produktů a služeb pro rok 2020 až po 23. únoru. Tedy po původním avizovaném termínu.

Xiaomi Mi 10 Pro ceny parametry prekvapeni

Pokud jste tedy měli náhodou v plánu vyrazit na MWC kvůli novým Xiaomi produktům, budete mít náhradní příležitost. Jen zatím není jasné, kdy a kde se náhradní akce uskuteční. „Respektujeme rozhodnutí organizátorů MWC. S ohledem na zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců a partnerů jsme odsunuli i původní termín naší akce, kde měl být pro Evropu představen zejména telefon Mi 10. Uspořádáme později jinou konferenci, kde vlajkový telefon a další úžasné novinky ukážeme. Budeme včas informovat,“ píše společnost na svém blogu. Uvidíme, kdy a kde Xiaomi náhradní představení novinek pro rok 2020 udělá. Po jejím oznámení vás určitě budeme informovat.

Kdy a kde myslíte, že Xiaomi novou akci uspořádá?

Zdroj: Xiaomi blog

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)