Další verze vlajkového Xiaomi? Údajný plakát ukazuje na Mi 10 Pro+

Xiaomi Mi 10 Pro Plus plakát

Série telefonů Xiaomi Mi 10 je už mnohými považována za uzavřenou a spousta fanoušků této čínské značky vyhlíží hlavně příchod dalšího nástupce do řady Mi MIX. Tím má být telefon s pořadovým číslem 4. Jak ale nyní nastiňuje jeden uniklý (a zatím dost spekulativní) plakát, Xiaomi prý ještě pracuje na telefonu Mi 10 Pro Plus (Pro+). Stávající dva modely tohoto vlajkového telefonu oslňují mnoha svými parametry. Co dalšího zajímavého by tedy mohla další verze přinést? Zdá se, že je toho vlastně celkem hodně.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus uniklý plakát

Jednou z nejvýznamnějších novinek má být extra výkonné 65W nabíjení. Aktuálně nejsilnější Mi 10 Pro zvládne padesát. Nový má být také hlavní fotografický senzor. Podle všeho půjde o 100mpx variantu s dvanáctinásobným optickým zoomem. Dál údajný uniklý plakát ukazuje na dva parametry, se kterými by se Xiaomi Mi 10 Pro Plus od předchůdců nelišilo. Jde o 120Hz displej a čipset Qualcomm Snapdragon 865. Podle dodatečných spekulací by měl ale mít telefon i 40W bezdrátové nabíjení a zatím ne úplně snadno pochopitelných 16 GB RAM.

Myslíte, že Xiaomi má v plánu takový telefon vyrobit?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)