TOPlist

Xiaomi připravilo velmi šikovné logo pro MIUI 13.5

Xiaomi MIUI 13.5 logo

Jak už to tak bývá, velká spousta uživatelů teprve s napětím vyhlíží aktualizaci systému pro svůj telefon a na povrch už vyplouvají detaily k další budoucí verzi. Například Xiaomi nadstavba MIUI 13 vyšla teprve před pár měsíci a internetem neustále šumí dotazy, kdy ji který telefon konečně dostane, a mezitím už unikají informace k mezigenerační variantě MIUI 13.5. Nyní se objevilo oficiální logo této chystané verze.

I když na logu pro jednu z mnoha verzí systému, které navíc běžně neobsahuje nic jiného než číslem, není na první pohled co vymýšlet, designéři v Xiaomi přece jen našli cestu k chytré kreativitě. Pomocí vynechané „spojnice“ v číslici 3 vytvořili dojem, že jde současně o trojku i pětku, což jsou právě důležité identifikátory připravované verze MIUI. Není proto potřeba do loga umisťovat obě číslice.

Xiaomi MIUI 13.5 logo MIUI 13

V porovnání s logem MIUI 13 dojde také k mírné změně barev a zredukování tloušťky znaků. Logo pro MIUI 13.5 bylo objeveno ukryté v kódu operačního systému, takže by snad mělo jít o finální podobu.

Jak se vám líbí logo MIUI 13.5?

Zdroj: Xiaomiui

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)