Nová chytrá klimatizace od Xiaomi potěší nízkou cenou i funkcemi

xiaomi chytrá klimatizace

Společnost Xiaomi právě skrz crowdfundingovou kampaň představila novou klimatizaci Roufeng Air Conditioner, která zaujme nejen nízkou cenou, ale také některými chytrými funkcemi. V tuto chvíli je sice dostupná pouze v Číně, ale je možné, že se objeví i na Aliexpressu a tak bude možné objednat ji do Česka.

Xiaomi Roufeng Air Conditioner je vhodný pro místnosti o rozloze 16-20 metrů čtverečních a disponuje 602 mikrootvory a 14 lopatkami, díky čemuž se proudění studeného vzduchu změkčí. To znamená, že je klimatizace vhodná i pro osoby, které mohou být trochu náchylnější k prochladnutí. Samozřejmě si ji můžete nastavit na foukání nahoru i dolů, nechybí čidla pro regulaci teploty a vlhkosti.

Xiaomi-Roufeng-Air-Conditioner

Pro zobrazení potřebných údajů je zde přítomný LED displej, který automaticky reguluje jas a navíc si můžete klimatizaci propojit s chytrou domácností a nastavit si nejrůznější automatizace. A cena? Tu výrobce stanovil na 2 699 juanů, což je v přepočtu asi 8 600 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Používáte doma klimatizaci? Jakou?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)