Xiaomi Hub Gateway je nová brána se zajímavými specifikacemi i cenou

xiaomi hub gateway

Společnost Xiaomi včera představila v Číně nový produkt Xiaomi Hub Gateway, který se na trh dostává dnes prostřednictvím crownfundingové kampaně. V tuto chvíli je tedy k dispozici pouze v Číně, ale není vyloučeno, že bude možné jej zakoupit přes nějaký čínský e-shop i k nám.

Xiaomi Hub Gateway vychází na 1100 Kč

Xiaomi Hub Gateway je centrální bránou, ke kterému můžete připojit stovky různých zařízení. Disponuje technologiemi Bluetooth i Bluetooth mesh networking a můžete k ní připojit nejrůznější gadgety a doplňky chytré domácnosti. Brána dokáže navíc signál zesílit, takže umožňuje jej přijímat ze zařízení v rámci celé domácnosti. Čínský gigant však neposkytl žádný konkrétní údaj. Dokáže se připojit také jak ke 2,4 tak i 5 GHz Wi-Fi síti.

Pod kapotou zařízení tiká blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čipset a má 4GB vnitřní paměť. V rámci crownfundingu bude k dispozici za cenu 309 juanů, což je asi 1 100 Kč bez daně.

Máte doma nějakou centrální bránu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)