Xiaomi (Huami) hodinky Amazfit X se zahnutým displejem brzy uvede Indiegogo

Xiaomi Huami Amazfit X předprodej

Na trh brzy zamíří další zajímavý kousek z kategorie nositelné elektroniky. Na crowdfundingovém serveru Indiegogo co nevidět začne předprodej chytrých hodinek Amazfit X z dílny společnosti Huami, potažmo zastřešujícího Xiaomi. Čínská novinka nese oficiální označení “smartwatch”, ale z pohledu designu a dnešní nabídky na trhu jde z našeho pohledu spíše o lepší chytrý náramek. Nutno ale uznat, že o hodně lepší. Zejména díky kovovému tělu a velkému a zahnutému displeji. To z hodinek / náramku Amazfit X dělá skvělého pomocníka jak na běhání, tak třeba i k obleku.

Xiaomi Huami Amazfit X předprodej teaser

Produkt jsme vám technicky popsali a představili již vloni. Teď máme díky kampaňovému teaseru i další parametry. Jak už víme, největším lákadlem “hodinek” bude 2,07″ AMOLED displej, který bude elegantně zahnutý kolem ruky. Novou informací je, že k jeho výrobě prý bylo zapotřebí šestikrokové ohýbání při teplotě 700 °C. Nevíme, jak moc úžasný údaj to je, ale Huami alias Xiaomi touto informací blížící se předprodej Amazfit X nadšeně doprovází.

Mezi další nově zveřejněné podrobnosti patří variabilita různých vizuálních stylů. Hodinky budou z počátku dostupné ve více než dvaceti různých variantách. Amazfit X také odolají tlaku pěti atmosfér, což je předurčuje i k plavání.

Zaváděcí cenu a ani datum zahájení kampaně zatím nevíme. K jejímu spuštění by ale asi mělo dojít opravdu brzy, neboť si dalo Indiegogo opravdu záležet na propagačním webu, kde na hodinky láká. Podle loňských prvních reakcí se bude určitě těšit velkému zájmu zákazníků. S ohledem na zvolený server můžeme doufat, že půjdou Amazfit X objednat i přímo do České republiky.

Těšíte se na hodinky Amazfit X? Kolik tipujete, že budou stát?

Zdroj: Indiegogo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)