Chytré hodinky XIaomi Amazfit X mají zakřivený displej a zajímavý design

xiaomi amazfit x chytre hodinky

Jedno z nejzajímavějších zařízení z dílen Xiaomi a Huami jsou určitě chytré hodinky Amazfit X. Jedná se o koncept, který se ale začne v příštím roce prodávat. Na první pohled si můžete všimnou značně zakřiveného displeje. Jaké mají hodinky parametry?

Chytré hodinky Amazfit X uvidíme v roce 2020

Na první pohled připomínají chytrý náramek, společnost ale o zařízení hovoří jako u chytrých hodinkách. Důvodem je totiž to, že samotný displej není malý jako třeba i náramku Mi Band. Díky zakřivení se displej protáhl na velikost 2,07 palců, jemnost displeje je 326 ppi, tedy stejně jako mají třeba hodinky Apple Watch Series 4. Zakřivení displeje má 92 stupňů. Díky tomu mají hodinky mnohem lépe držet na zápěstí.

A i když se jedná v tuto chvíli o koncept, tak bylo potvrzeno, že hodinky na trhu uvidíme v příštím roce. Společnost rovněž prozradila, že mají baterii o kapacitě 220 mAh. Vydržet mají až týden na jedno nabití. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z kovu a nechybí ani senzor srdečního tepu. Už dříve tento rok jsme mohli podobně zahnuté chytré hodinky vidět. A to od ZTE, kteří na veletrhu MWC představili Nubia Alpha.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky?

Zdroje: wareable.com, gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)