TOPlist

Xiaomi uvedlo hodinky Watch S1 a S1 Active. Které jsou vám bližší?

Xiaomi Watch S1 Active chytré hodinky představení

Čínská společnost Xiaomi před pár desítkami minut oficiálně představila několik nových zařízení. Kromě telefonů či sluchátek jde také o dvoje chytré hodinky s názvem Watch S1 a Watch S1 Active. Hlavní rozdíl mezi těmito modely představuje design. Klasický model je trochu konzervativnější a sází na jednoduché linie a primárně koženkový řemínek, varianta Active je pak dle očekávání sportovnější a patří k ní hlavně silikonové řemínky.

Xiaomi Watch S1

Společnými parametry obou variant je například běžná dvanáctidenní výdrž, AMOLED displej s průměrem 1,43 palce, ochrana 5ATM, 117 pohybových režimů, celodenní měření tepu a SpO2, 200 ciferníků a také placení skrze Mastercard NFC. K dispozici je také ovládání skrze hlasovou asistentku Amazon Alexa a sportovní výkony se dají mimo jiné propojit s aplikací Strava.

Xiaomi Watch S1 Active

České ceny zatím nebyly přesně určeny, ale můžeme přibližně vyjít z těch mezinárodních. Xiaomi Watch S1, které se liší například také safírovým sklíčkem, ocelovým tělem a vyšší hmotností, stojí 269 dolarů, tedy cca 6 100 Kč. Lehčí varianta Xiaomi Watch S1 Active vyjde na 199 dolarů, což je asi 4 500 Kč.

Která varianta Xiaomi Watch S1 se vám líbí víc?

Zdroj: TZ Xiaomi

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)