Xiaomi představilo levné hodinky Hey Plus Watch. Vydrží nabité měsíc

Xiaomi Youpin hodinky

V rámci crowdfundingové kampaně uvedla společnost Xiaomi na své platformě Youpin hodinky Hey Plus Watch. První produkt Hey jsme mohli spatřit již v roce 2018, přičemž se jednalo o náramek Hey+ SmartBand, o rok později vylepšenou verzi s AMOLED panelem. Nyní se nám ukazují vůbec první hodinky hodinky od této firmy.

Xiaomi Hey Plus Watch představeny

Dominantou je zde 1,78″ AMOLED panel s Retina rozlišením, jemností 326 ppi s tenkými rámečky a lehkým zaoblením. Potěší taktéž nízká váha, která činí 38 gramů, což je na to, že mají hodinky hliníkový rám poměrně slušná hodnota. Hodinky nabízí až 100 různých sportovních režimů a nechybí ani podpora plateb přes AlipayHey Plus Watch, což je u nás k ničemu. Hodinky vydrží až 29 dní při běžném používání, pokud je budete využívat náročněji, zkrátí se výdrž asi o 8 dní.

Samozřejmostí jsou funkce jako monitorování srdečního tepu 24/7 či sledování kyslíku v krvi. Můžete ale rovněž sledovat spánek a pro uklidnění je poslouží několik dechových cvičení. Cena hodinek činí 399 juanů, což je v přepočtu asi 1300 korun. Bohužel ale není jasné, zda se někdy Hey Plus Watch podívají i do Evropy.

Stačili by vám takové hodinky?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)