Xiaomi ukázalo praktickou čističku vody H800G Pro

xiaomi čistička vody

Společnost Xiaomi nám ukázala celou řadu doplňků týkající se chytré domácnosti. Zmínit můžeme třeba námi otestovanou čističku vzduchu, která fungovala výborně. Nyní ale technologický gigant představila také čističku vody Xiaomi H800G Pro, která se bude hodit všem uživatelům, kteří nemají kvalitní kohoutkovou vodu, nebo jí chtějí mít jednoduše ještě čistější.

Xiaomi Water Purifier H800G Pro má šest stupňů filtrace

Xiaomi Water Purifier H800G Pro je poměrně nenápadným bílým přístrojem, který dokáže vyprodukovat až 2,12 litrů vody za minutu, díky čemuž se 150ml sklenička s vodou naplní za 4,3 sekundy. To sice není úplně nejrychlejší, na druhou stranu pro většinu potřeb v domácnosti naprosto dostačuje. Voda prochází šestistupňovou filtrací včetně reverzní osmózy, která dokáže navíc filtrovat těžké kovy, rez či bakterie.

Samotný filtr reverzní osmózy lze dle firmy používat až 5 let, následně stačí jeho výměna, která vychází na něco kolo tří tisíc korun. Čističku lze propojit k aplikaci Mijia, ve které lze sledovat momentální kvalitu vody i třeba rychlost odtoku. Zákazníci v Číně si ji mohou zakoupit za v přepočtu asi 6 500 Kč.

Řešíte kvalitu vody v domácnosti?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)