TOPlist

Základní televize Xiaomi F2 Fire TV míří do Evropy

xiaomi tv amazon
  • Xiaomi F2 Fire TV se rozrůstá, 32palcový model míří do Evropy
  • Podporuje vychytávky od Amazonu
  • Specifikacemi ale příliš neohromí

Společnost Xiaomi začala v Evropě prodávat další model z řady F2 Fire TV, tentokrát se jedná o vstupní 32palcový televizor pouze s HD rozlišením, který bude (pravděpodobně) lákat především na nízkou cenu a tenké rámečky. Ostatními specifikacemi totiž příliš neohromí.

Xiaomi F2 Fire TV má rozlišení 1366 x 768 pixelů a klasické LED podsvícení. Obnovovací frekvence pak činí 60 Hz a nechybí vestavěné 10W reproduktory s podporou standardů jako Dolby Audio, DTS Virtual:X a DTS-HD. Pod kapotou tiká blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čipset v kombinaci s 1,5 GB RAM a 8GB pamětí pro aplikace. Systémem je Fire OS 7, do kterého můžete nacpat oblíbené aplikace jako Netflix, Disney+ či YouTube. Z portové nabídky stojí za zmínku HDMI, USB 2.0, Ethernet a audio jack. Přiložený dálkový ovladač disponuje mikrofonem, skrz něj můžete zadávat příkazy Alexe, nachází se na něm také tlačítka pro Netflix a Prime Video.

Čínský gigant si bohužel nechal cenu pro sebe, ale dá se očekávat, že nebude příliš vysoká. Větší 43palcová verze vychází na 399 eur. Ta má ale 4K rozlišení a lepší reproduktory.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou televizi máte doma?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)