Xiaomi Elvis Presley Atomic 2: Chytré rádio a reproduktor s povedeným retro designem

Xiaomi Elvis Presley Atomic 2 predstaveni

Xiaomi tvoří takové množství produktů, že o velkém množství z nich se ani neinformuje. Jeden z těch případů bylo chytré rádio Xiaomi Elvis Presley Atomic, které bylo představeno v minulém roce s designem z 60. let minulého století. Před několika dny se ale představila již druhá generace Xiaomi Elvis Presley Atomic 2. Opět jde o chytré rádio. Designově už se ale “posunujeme” o deset let. Tentokrát vychází ze 70. let minulého století.

Xiaomi Elvis Presley Atomic 2: Chytré přenosné rádio se skvělým designem a zpracováním

Tohle přenosné rádio přichází v retro barvě “měsíční kámen”. A to v podstatě z toho důvodu, že používá typické barvy a design ze 70. let minulého století, tedy v době, kdy vrcholil program Apollo a posádka Apollo 11 poprvé stanula na povrchu Měsíce. Zhruba ve stejném období se vydařil i velký comeback krále Rock ‘n’ Rollu Elvise Presleyho, kterého většině čtenářů asi nemusíme představovat.

Historie z tohoto produktu doslova dýchá. Nechybí pochromované držadlo nebo speciální konstrukce rukojeti, která se může využít i jako stojánek. Uvnitř se nachází moderní součástky. Jednak se jedná o chytré rádio, pomocí aplikace si můžete předvolit celkem 12 stanic a následně je můžete volit pomocí hlavního otočného přepínače. K přehrávání se využívá Wi-Fi. Kromě rádia ale funguje i jako přenosný reproduktor. S telefonem se dá propojit pomocí Bluetooth anebo pomocí AUX kabelu. Další otočné přepínače se používají k ovládání hlasitosti, přepínání režimů a ovládání hudby. Baterie má kapacitu 2 600 mAh. Cena v Číně začíná na částce 499 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 2 tisíce Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí design Xiaomi Elvis Presley Atomic 2?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)