TOPlist

Do Evropy míří koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro registrace EU Evropa

Na evropské trhy by měla v nejbližších týdnech dorazit nová elektrická koloběžka značky Xiaomi. Příchod modelu, který je pojmenovaný jako Electric Scooter 4 Pro, naznačuje čerstvá certifikace provedená pro hospodářský prostor v EU. První zástupce čtvrté generace bude mít podle dokumentů stejného výrobce jako starší Electric Scooter 3. Tedy společnost Ninebot, která je od roku 2015 součástí značky Segway. Registraci provedla přímo firma Xiaomi, přičemž klasická varianta bez přídomku „Pro“ se zatím v seznamu neobjevila.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro registrace EU

Kromě existence samotné koloběžky bohužel dokumenty další detaily neposkytují. Z označení jednotlivých modelových čísel se dá vyčíst pouze to, že Electric Scooter 4 Pro bude nejspíš k sehnání ve dvou barevných variantách. Tradičně asi v černé a šedé.

S ohledem na označení Pro můžeme pravděpodobně  očekávat nadstandardní maximální rychlost, dlouhý dojezd na jedno nabití a možná i důmyslnější brzdový systém. Xiaomi naposledy vyslalo na trh model Electric Scooter 3 Lite. Termín představení prvního zástupce čtvrté série zatím neznáme, ale s ohledem na registraci nebude daleko.

Které Xiaomi koloběžky už jste vyzkoušeli?

Zdroj: GT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)