Xiaomi představilo dvojici levných drátových sluchátek

xiaomi drátová sluchátk

Máte dost bezdrátových sluchátek? Nebaví vás jejich nabíjení a neustále jedno z nich ztrácíte? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Xiaomi totiž představilo dvojici levných drátových sluchátek, Xiaomi Capsule Earphones a Xiaomi Capsule Earphones Pro.

Překvapením je, že rozdíly mezi Pro a standardní verzí nejsou minoritní, právě naopak. Zatímco klasická verze disponuje jedním měničem, Pro varianta dostala hned dva, takže rozdíl ve zvuku bude poznat na první poslech. Kabel u Pro verze je navíc opletený, 3,5mm jack je pozlacený a nechybí ani tři tlačítka.

Klasická verze má tlačítko pouze jedno a je vybavena klasickým 3,5mm jackem. V každém případě u obou modelů činí délka kabelu 1,25 metru. Co se týče cen a dostupnosti, sluchátka jsou v tuto chvíli dostupná pouze v Číně a to za cenu 99 juanů (360 Kč bez daně), respektive 129 juanů (460 Kč bez daně) v případě Pro verze.

Jaký typ sluchátek používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)