Chcete si rychle připravit kávu či čaj? Xiaomi představilo nový dávkovač horké vody

Xiaomi dávkovač horké vody

Společnost Xiaomi představila nový dávkovač horké vody, což je ideální přístroj pro rychlou přípravu čaje, kávy a jiných horkých nápojů. Konkrétně se jedná o model Mijia Instant Hot Water Dispenser C1, takže se opět jedná o dceřinou společnost čínského giganta. Zařízení je malé, vyrobené z vysoce pevného plastu, který je obarven do bílé barvy a zapadne tak díky své minimalistické podobě do každé domácnosti.

V přední části se nachází výškově nastavitelný držák, který nám umožní vybrat si svůj oblíbený šálek či sklenici. Co se týče teploty vody, zde si můžeme vybrat hned ze tří hodnot – horké, vroucí či studené. Na druhé straně je pak umístěn 2,5 litrový zásobník, který lze jednoduše vyjmout. Nový dávkovač Xiaomi Mijia Instant Hot Water Dispenser C1 disponuje výkonem 2 200 W a dokáže vodu ohřát za pouhé tři sekundy. Tekutina se dostane ze zásobníku a projede jednou ze tří trubiček, kde se následně ohřeje na námi zvolenou teplotu.

xiaomi horký ohřívač vody

Množství vody, která nám vyteče pak závisí na délce stisku tlačítka. Pokud ho krátce zmáčkneme, vyteče nám 250 ml a pokud ho podržíme déle, než 1,5 sekundy, vyteče nám půl litru. Zásobník je průhledný, takže snadno vidíme, kolik vody v něm zbývá. Cena tohoto užitečného pomocníka činí 199 juanů, tedy asi 650 korun. Pokud ho však chcete koupit mimo Čínu, vyjde vás mnohem dráž. Lze ho pořídit například na webu banggood.com a to za 1 500 korun.

Co říkáte na dávkovač  horké vody od Xiaomi?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)