Fotíte a točíte Xiaomi mobilem? Firma má web pro chlubení

Xiaomi Creators fotografie videa

Komunita kolem Xiaomi produktů a konkrétně telefonů je velmi aktivní ve sdílení zkušeností a výtvorů. Dost možná nejaktivnější ze všech komunit, které vznikají kolem mobilů různých značek. Důkazem budiž třeba několik tematických skupin na sociálních sítích, ve kterých se majitelé Xiaomi, Redmi či POCO telefonů chlubí, komu se podařila lepší fotografie nebo video. S módy, bez módů, s filtry či bez filtrů, s vodoznakem či bez něj (spíš ale teda s ním, co jsme měli možnost zatím vidět). Čínská firma se nyní rozhodla největší a nejtalentovanější nadšence propojit pod střechou nově vzniklého webu Xiaomi Creators.

We Are the Xiaomi Creators | Join us now!

We Are the Xiaomi Creators | Join us now!

Na nové stránce se mohou registrovat autoři fotografií i videí pořízených přes Xiaomi mobily, kteří věří, že jsou jejich výtvory dostatečně kvalitní pro veřejnou prezentaci. Vstup je ale zatím exkluzivní, talentovou záležitostí. Web v této rané fázi přijímá pouze žádosti odeslané na registrační e-mail, vybraných uchazečům se prý sama společnost ozve. Pravděpodobně po posouzení tvorby. Například v kategorii fotografie se nyní zobrazuje jen 14 tvůrců, ale počet žádostí bude jistě několikanásobně vyšší. I když globální zpřístupnění webu Xiaomi Creators bylo oznámeno 3. října.

Kolika fotkami byste se rádi pochlubili?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)