TOPlist

Nástupce populárního Xiaomi mobilu je za dveřmi. Jaké novinky přinese?

xiaomi civi

Za týden to bude rok, co Xiaomi představilo v Číně velice populární mobil Xiaomi Civi, který nabízel za zajímavou cenu parádní design, slušné foťáky, Snapdragon 778G nebo třeba 120Hz AMOLED displej. Podle nejnovějších informací má čínská firma v plánu brzy vydat plnohodnotného nástupce.

Manažer mobilní divize Xiaomi nedávno sdělil, že se brzy můžeme těšit na další mobil střední třídy. Mělo by se jednat právě o Xiaomi Civi 2, který projde oproti svému předchůdci hned několika změnami. Tou první je použitý čipset. V novince má tikat čerstvý Snapdragon 7 Gen1, ale počítat můžeme také se 4500mAh baterií s podporou 67W nabíjení. Předchůdce uměl nabíjet výkon 55 W, takže i v tomto ohledu se mohou zákazníci těšit na zlepšení.

Xiaomi Civi Full Review: Xiaomi’s most beautiful phone ever

Xiaomi Civi Full Review: Xiaomi's most beautiful phone ever

Novinkou bude rovněž hlavní 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací, kterému bude dělat doprovod 8Mpx ultraširoký snímač a 2Mpx makro kamerka. Stejně jako u první generace můžeme počítat s AMOLED panelem s vysokou 120Hz obnovovací frekvencí.

Jak se vám líbila první generace Xiaomi Civi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)