Xiaomi představilo chytrý videozvonek. Může sloužit i jako bezpečnostní kamera

chytry videozvonek xiaomi

Xiaomi představilo nový chytrý videozvonek Chuangmi, který se může chlubit pět palců velkým displejem, povedeným designem a velice dobrou cenou. Vybaven je i chytrým asistentem XiaoAI, který vás upozorní a může rovnou aktivovat na displeji s podporou tohoto asistenta. Zároveň může zvonek sloužit jako bezpečnostní kamera 24/7.

Chytrý zvonek Xuaomi Chuangmi představen

V balení se nachází dva produkty. Jednak je to displej o velikosti 5 palců, poté i samotný zvonek s kamerou, který se připevňuje přímo na dveře. Samotná kamera má zorné pole 161 stupňů a dokáže zabrat celou postavu. Nechybí ani noční režim, pokud například nemáte světlo před dveřmi.

Pokud nikdo nezvoní, může sloužit jako bezpečnostní kamera. V tomto případě se rovněž využívá strojové učení a umělá inteligence, která se učí osoby a případně i zvířata, která se pohybují před zvonkem. A to z toho důvodu, aby se redukoval počet alarmů. Poslední zajímavou funkcí je změna hlasu, což se podle Xiaomi hodí hlavně ženám, které žijí sami. Zvonek se dá propojit i s mobilním telefonem pomocí aplikace Mijia. Do prodeje v Číně se tento videozvonek dostane v polovině ledna za cenu 369 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 400 Kč.

Jak se vám líbí tento videozvonek od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)