Xiaomi představilo chytrý dávkovač krmiva pro domácí mazlíčky. Co umí?

davkovac krmiva xiaomi

Xiaomi už na svém crowdfundingové stránce představilo 338 různých produktů. Ten s číslem 339 je určen pro majitele domácích mazlíčků. Jedná se totiž o chytrý dávkovač krmiva s názvem Furrytail Pet Smart Feeder. Jak už je zvykem, opět se můžete těšit na nízkou cenu a propojení s telefonem pomocí aplikace.

Chytrý dávkovač krmiva od Xiaomi stojí méně než 1 000 Kč

Do prodeje se dostane na konci června. A to nejprve v Číně, kde se bude prodávat za částku 199 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 800 Kč. Zařízení je tvořeno dvěma částmi – zásobníkem a miskou. Do zásobníku se vlezou celkem dva kilogramy krmiva.

Ovládání následně probíhá přes aplikaci v mobilním telefonu. Můžete nastavit počet jídel za den, přesný čas i počet gramů krmiva. Díky tomu budete moct ohlídat, že váš mazlíček má přesné množství jídla, i když nejste doma. Obzvlášť se tohle zařízení hodí v případech, kdy je mazlíček na dietě.

Samozřejmostí je pak upozornění na to, že jídlo došlo. A to jak v telefonu, tak i na samotném dávkovači. Jelikož má v sobě dávkovač váhu, můžete kdykoliv zkontrolovat, kolik krmiva ještě zbývá.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí tohle zařízení od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)